.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 59 гостей на сайті

З роботою Обласної мобільної бригади Вінницького обласного центру соціальних служб познайомилися поліцейські новостворених секторів протидії домашньому насильству Головних управлінь Національної поліції України PDF Друк e-mail

9, 12, 16 та 19 лютого керівник Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, Тетяна Томчук взяла участь у навчальних тренінгах для працівників поліції з усіх регіонів України.

Навчальний курс організований управлінням дільничних офіцерів поліції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України за підтримки фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Метою проведення тренінгів – підвищення рівня готовності працівників поліції до виконання завдань та обов’язків щодо запобігання та протидії домашньому насильству.

Участь у заході взяли 45 поліцейських новостворених секторів протидії домашньому насильству Головних управлінь Національної поліції Донецької, Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Харківської, Сумської, Івано-Франківської, Запорізької, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Волинської, Миколаївської, Рівненської, Херсонської, Чернівецької, Дніпропетровської та Вінницької областей.

Учасникам тренінгу презентовано роботу Обласної мобільної бригади, основна перевага якої полягає у її мобільності. За рахунок ефективного та швидкого реагування послуга наближається до постраждалої особи, що дає можливість вчасно виявити випадок насильства, надати соціально-психологічну допомогу тим, хто її потребує та скерувати до інших служб, якщо у цьому є необхідність.

На практичних випадках вчинення домашнього насильство обговорено послідовну модель надання соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від насильства у взаємодії із соціальними партнерами, в т.ч. із працівниками поліції.

Учасники тренінгу брали активну участь в обговоренні актуальних питань та дійшли висновків, що взаємодія соціальних партнерів є необхідною та важливою частиною роботи усіх суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

За допомогою до працівників Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися за тел.: 068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи); 097 578 82 89 (психолог); Viber: 097 578 82 89. Консультації надаються з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.

 

 
bottom

Designed by FaynoHost