.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Практичний психолог Обласної мобільної бригади Вінницького обласного центру соціальних служб Тетяна Геращенко пройшла навчання в тренінгу за методикою Терапевтичного підходу на основі спільних елементів (CETA) PDF Друк e-mail

Навчання організовано Центром психічного здоров'я та психосоціального супроводу Національного університету «Києво-Могилянської академії» разом з Блумберзькою школою громадського здоров'я університету Джона Гопкінса. Тренінг проведено для спеціалістів закладів та організацій, які надають чи планують надавати послуги ветеранам АТО/ООС та членам їх родин в межах розширення проекту СЕТА в Україні.

CETA - це науково обґрунтоване діагностичне втручання, яке поєднує низку терапевтичних підходів до вирішення проблем психічного здоров'я (травми, депресії, тривожність, вживання психоактивних речовин). CETA складається з 10-ти елементів, які учасники навчалися впроваджувати та використовувати в роботі з клієнтами. Під час тренінгу слухачі розвивали теоретичне розуміння методики CETA, кожен елемент якої складається з «кроків», які можна використовувати для практикування та підготовки перед проведенням сесій, а також як керівництво під час їх проведення.

Учасники тренінгу проходили очне навчання впродовж 10-ти днів. Тренінг включав живе моделювання навичок, групові рольові ігри та дискусії; учасники отримали дидактичний матеріал. Підсумовуючи, слухачі взяли участь у вправі під назвою «Сортування карток», в ході якої вони визначали послідовність вирішення основних проблем клієнта. У процесі роботи в малих групах учасники обґрунтовували своє бачення щодо їх упорядкування.

Протягом 10-ти днів слухачі отримували від тренерів зворотній зв'язок та рекомендації для кращого розуміння та засвоєння набутих знань. Крім того, для відпрацювання навичок вони щотижнево виконували домашнє завдання.

У підсумку очікується, що учасники тренінгу продовжать своє навчання та опрацювання навичок шляхом участі в щотижневих супервізійних групах під час розгляду практичних робочих випадків.

 

 
bottom

Designed by FaynoHost