.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Триває 6-денний вебінар-тренінг за професійною програмою щодо виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб) PDF Друк e-mail

У навчанні беруть участь 19 працівників центрів надання соціальних послуг Гайсинської, Тульчинської міських, Вапнярської, Вороновицької, Глуховецької, Стрижавської, Турбівської, Чернівецької, Шпиківської селищних, Городківської, Джуринської, Іванівської сільських територіальних громад, територіальних центрів соціального обслуговування Іллінецької, Калинівської міських та Уланівської сільської територіальних громад, відділу у справах сім’ї, дітей та молоді Яришівської сільської територіальної громади, Оратівського селищного центру соціальних служб. Захід розпочато 23 червня поточного року.

Під час відкриття тренінгу директор Вінницького обласного центру соціальних служб Олена Стоялова поінформувала учасників про заклади, які надають базові соціальні послуги у новоутворених територіальних громадах області. Було наголошено на важливості необхідного кадрового забезпечення надавачів соціальних послуг та системного проходження підвищення кваліфікації їх працівників. Крім того, було зазначено, що проходження такого навчання та отримання відповідного свідоцтва є обов’язковою умовою для надання послуги соціального супроводу сім’ям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час тренінгу учасники розглянули базову технологію соціальної роботи – ведення випадку. Координатором навчання Інесою Юзькової було запропоновано на прикладі реальної життєвої історії на практиці опрацювати здійснення оцінювання потреб сім’ї, планування надання соціальних послуг та оцінювання їх якості, використання ефективних інструментів під час роботи з отримувачами соціальних послуг.

Особливу увагу було зосереджено на законодавстві у даній сфері, яке протягом останнього часу зазнало істотних змін. Учасники детально розглянули Порядок організації надання соціальних послуг, Порядок забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від домашнього насильства та жорстокого поводження, Державний стандарт соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах.