.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Виїзд Обласної мобільної бригади до Теплицької селищної територіальної громади PDF Друк e-mail

1 липня у приміщенні Теплицької селищної ради відбулася зустріч працівників Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі із суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

У заході взяли участь 25 учасників, серед них – старости старостинських округів, працівники служби у справах дітей, управління соціального захисту та соціального забезпечення населення, територіального підрозділу поліції, представники закладів освіти.

Під час зустрічі провідний фахівець із соціальної роботи Тетяна Бойко  ознайомила присутніх з нормативними засадами роботи спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб та послідовною моделлю надання соціально-психологічної допомоги. Психолог Тетяна Геращенко зосередила увагу учасників на правилах спілкування із особами, які постраждали від насильства, з урахуванням їх психологічних станів.

Також працівники мобільної бригади закцентували увагу на взаємодії соціальних партнерів, яка є необхідною та важливою частиною роботи усіх суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Цього ж спільно з працівниками територіального підрозділу поліції та Теплицького центру соціальних служб здійснено виїзди в сім’ї, у яких систематично вчиняється домашнє насильство. Особам, які постраждали від домашнього насильства, надано психологічну допомогу та консультації з питань, пов’язаних з протидією насильству. З кривдниками, які були присутні під час візиту, проведено профілактичну роботу з метою недопущення повторного вчинення домашнього насильства.


За допомогою до працівників Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися за тел.: 068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи); 097 578 82 89 (психолог); Viber: 097 578 82 89. Консультації надаються з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год. 

 
bottom

Designed by FaynoHost