.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Працівники Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги долучилися до навчання кандидатів в батьки-вихователі, прийомні батьки, усиновителі та опікуни PDF Друк e-mail

Фахівець із соціальної роботи Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Оксана Чорнобай ознайомила учасників навчання із законодавством у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, роботою спеціалізованих служб підтримки, основними завданнями та формами роботи Обласної мобільної бригади, діяльністю  Обласного притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства. Учасникам заходу надано контакти “гарячих ліній” з попередження домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та наведено чіткий алгоритм дій в разі небезпеки його вчинення.

Психолог Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Тетяна Геращенко зосередила увагу на фактичному зв’язку між якістю спілкування з батьками, що базується на сформованій прив’язаності дитини в ранньому віці та подальшими успіхами людини у спілкуванні, сімейному житті, професійними досягненнями. Крім того, учасників заходу поінформувано про види насильства, особливості його протікання та негативні наслідки для постраждалих осіб. Також було зроблено акцент на неприпустимості використання фізичних методів покарання дітей та наголошено на тому, що діти - особливо вразливі до проявів домашнього насильства. Окремо обговорено конкретні випадки з життя постраждалих осіб.

   За допомогою до працівників Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися за тел.: 068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи); 097 578 82 89 (психолог); Viber: 097 578 82 89. Консультації надаються з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.

 

 
bottom

Designed by FaynoHost