.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

З 22 червня по 2 липня 2021 року було проведено чергове навчання для кандидатів в усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі з Вінницького, Гайсинського, Хмільницького, Тульчинськ PDF Друк e-mail

Основна мета навчання, яке проводиться за українською версією програми «ПРАЙД» – формування свідомого рішення учасників тренінгу щодо виховання прийомної дитини.

Програма складається із десяти тематичних модулів загальною кількістю 84 години, з яких 60 годин – аудиторні заняття, 24 години – самостійна робота.

Протягом восьми днів кандидати займалися у групі з фахівцями обласного центру соціальних служб Миколою Ільчуком та Миколою Ткаченком.

Учасники тренінгу дізнались про основні аспекти виховання та розвитку дітей, які залишились без батьківського піклування. Опрацьовано питання особливостей різних вікових періодів та відповідної конструктивної взаємодії дорослих із дітьми. Кандидатами розглянуто доцільність налагодження стосунків з біологічними родичами дитини та етапи переживання втрати. За допомогою соціально-психологічних рольових вправ учасники тренінгу мали можливість краще усвідомити ситуацію, в якій опиняються прийомні сім’ї та сформувати уміння налагодження контакту із дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. Отримані знання допоможуть усвідомленому влаштуванню дітей у сім’ю та сприятимуть особистісному зростанню майбутніх прийомних батьків, опікунів, та усиновителів.

До роботи групи почергово були залучені заступник директора обласного центру соціальних служб Ольга Слободяник, практичний психолог обласної психоневрологічної лікарні ім. акад. О.І.Ющенка Аліна Хранитель, фахівець навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області Людмила Адамчук, головний спеціаліст відділу усиновлення сімейних форм виховання служби у справах дітей облдержадміністрації Ірина Дудар та фахівці обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства Тетяна Геращенко та Оксана Чорнобай.