.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті

5-8 липня 2021 року відбулося чергове навчання з підвищення кваліфікації батьків-вихователів та прийомних батьків PDF Друк e-mail

У чотирьохденному навчанні взяли участь батьки-вихователі 6 дитячих будинків сімейного типу, прийомні батьки 3 прийомних сімей. До участі у навчанні долучилися 6 фахівців, які надають цим сім’ям послугу соціального супроводу.

5-6 липня навчання проходило в онлайн режимі. Першого дня батьки вихователі та прийомні батьки ділились власним досвідом щоденного спілкування з дітьми та організації сімейного відпочинку. Координатор навчання – практичний психолог обласного центру соціальних служб Тетяна Ковальчук наголосила на важливості відпочинку батьків для відновлення власного ресурсу.

Другий день роботи був присвячений юридичним питанням. За участі начальника відділу інформаційно-аналітичної роботи Юлії Горенюк учасники навчання розглянули питання щодо захисту майнових прав дитини, навчання дітей у закладах освіти, особливості виховання в сім’ї, інклюзивного навчання та надання послуг дітям з інвалідністю, праця дітей, набуття та надання повної цивільної дієздатності дітям, запобігання вчинення домашнього насильства відносно дітей та інші питання.

 

7-8 липня прийомні батьки та батьки-вихователі мали змогу зустрітися у звичайному режимі та пройти тренінг «Забезпечення надійного базису: основа успішного піклування». Протягом двох днів тренерами громадської організації «Care in Action-Турбота в Дії» з міста Львів Іриною Шемечко та прийомною мамою Оксаною Кусяк було представлено 5 складових базису які є основними у формуванні почуття безпеки та життєстійкості дітей, розвитку надійних довірливих стосунків в сім’ї та реалізації потенціалу дітей у майбутньому. Через призму емоцій та почуттів батьки-вихователі змогли сприйняти суть циклу опіки, який сприяє формуванню самоцінності та всебічному розвитку дитини.

 

У підсумковому колі батьки-вихователі, прийомні батьки та фахівці висловили вдячність тренерам «Надійного базису» та працівникам обласного центру соціальних служб за можливість отримати корисну та цікаву інформацію, нові знання, можливість спілкування в колі однодумців та наснаження на подальшу працю.