.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Виїзд Обласної мобільної бригади до Бершадської міської територіальної громади PDF Друк e-mail

13 липня працівники обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, здійснили виїзд до Бершадської міської територіальної громади.

В заході взяли участь 23 учасники, серед них – старости старостинських округів, працівники служби у справах дітей, управління соціального захисту населення та охорони здоров`я, центру соціальних служб.

Начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Вінницького обласного центру соціальних служб Тетяна Томчук ознайомила із законодавством у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, розвитком спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі у Вінницькій області, взаємодією суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Практичний психолог обласної мобільної бригади Тетяна Геращенко поінформувала учасників про цикл насильства, види насильства, його класифікацію в залежності від стратегії кривдника, за часом, за тривалістю, за місцем здійснення та негативні наслідки насильницьких дій для постраждалих осіб. Було наголошено, що жорстоке поводження з дітьми і нехтування їхніми інтересами можуть проявлятись у різних видах та формах і завжди мають серйозні наслідки для здоров'я, розвитку і соціалізації дитини.

Відбулося спільне обговорення практичних випадків звернень в ситуації домашнього насильства, адже відповідно до статистичних даних у відділі поліції №1 Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області надійшло 418 повідомлень/звернень, з них, 113 – підтверджених фактів вчинення домашнього насильства.

Після зустрічі працівниками обласної мобільної бригади спільно з соціальними партнерами здійснено виїзди в сім’ї, у яких вчиняється домашнє насильство. Особи, які постраждали від домашнього насильства, були поінформовані про їх права, визначені законодавством, та про можливості отримання соціально-психологічної допомоги.


За допомогою до працівників Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися за тел.: 068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи); 097 578 82 89 (психолог); Viber: 097 578 82 89. Консультації надаються з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.

 
bottom

Designed by FaynoHost