.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Відбувся виїзд мобільної бригади до Уланівської сільської ТГ PDF Друк e-mail

       15 липня працівниками Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства було здійснено виїзд до Уланівської сільської територіальної громади.

У заході взяли участь старости старостинських округів, старші інспектори по веденню діловодства, працівники служби у справах дітей, управління соціального захисту та соціального забезпечення населення, представники закладів освіти, охорони здоров'я (17 учасників).

Фахівець із соціальної роботи Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Оксана Чорнобай ознайомила учасників зустрічі із законодавством у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, роботою спеціалізованих служб підтримки, основними завданнями та формами роботи Обласної мобільної бригади, діяльністю  Обласного притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства. Учасникам заходу надано контакти “гарячих ліній” з попередження домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та наведено чіткий алгоритм дій в разі небезпеки його вчинення.

Психолог Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Тетяна Геращенко зосередила увагу присутніх на правилах спілкування із особами, які постраждали від насильства, з урахуванням їх психологічних станів. Крім того, учасників заходу поінформовано про види насильства, особливості його протікання та негативні наслідки для постраждалих осіб. Також закцентовано увагу на неприпустимості використання фізичних методів покарання дітей та наголошено на тому, що діти - особливо вразливі до проявів домашнього насильства.

       Після заходу спільно із представниками територіального підрозділу поліції здійснено відвідування сімей Уланівської сільської територіальної громади, в яких здійснюється домашнє насильство та які потребують ґрунтовної соціальної та психологічної підтримки.

 

   За допомогою до працівників Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися за тел.: 068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи); 097 578 82 89 (психолог); Viber: 097 578 82 89. Консультації надаються з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.


 

 
bottom

Designed by FaynoHost