.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

15 липня 2021 року відбувся тренінг для працівників Уланівського територіального центру соціального обслуговування PDF Друк e-mail

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) визнала, що синдром емоційного вигорання є проблемою, що потребує медичної уваги. Згідно з визначенням ВООЗ синдром вигорання – це фізичне, емоційне або мотиваційне виснаження, яке характеризується порушенням продуктивності в роботі та втомою, безсонням, підвищеною схильністю до соматичних захворювань або вживанням алкоголю чи інших психоактивних речовин для одержання тимчасового полегшення. Цей синдром зазвичай розцінюється як стрес-реакція у відповідь на виробничі вимоги, що відбувається через надмірну відданість людини своїй роботі та нехтування особистим життям та відпочинком.

Синдром вигорання характерний представникам професій типу «людина-людина», зокрема працівникам соціальної сфери. У зв’язку з цим Вінницьким обласним центром соціальних служб започатковано проведення тренінгів з метою попередження та подолання професійного та емоційного вигорання.

Практичний психолог Роксана Іванівна Пилявець продовжує роботу із соціальними робітниками територіальних центрів, які діють у громадах Вінницької області. 15 липня 2021 року проведено тренінгове заняття для соціальних робітників та представників стаціонарного відділення Уланівського територіального центру соціального обслуговування. Тренінг відкрила в.о. директора установи Валентина Олександрівна Гринчук. У заході взяли участь 19 соціальних робітників.

Високий організаційний рівень заходу забезпечила в.о. директора терцентру Гринчук В.О.


 

 
bottom

Designed by FaynoHost