.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

9 вересня 2021 року відбувся вебінар «Надання послуги соціального супроводу прийомним сім'ям, дитячим будинкам сімейного типу» PDF Друк e-mail

Участь у навчанні взяли 168 працівників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, територіальних громад, закладів, які надають соціальні послуги.

Під час відкриття заступником директора обласного центру соціальних служб Ольгою Слободяник та начальником служби у справах дітей Вінницької облдержадміністрації Тетяною Дорош було наголошено на важливості взаємодії між працівниками надавачів соціальних послуг та служб у справах дітей в інтересах сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Партнерська взаємодія, планування та координація спільних дій зможуть забезпечити найкращі інтереси дітей, а саме задоволення індивідуальних потреб кожної дитини.

Світлана Чижик, начальник відділу організації навчальних заходів для сімейних форм виховання, ознайомила учасників навчання із організацією надання послуги соціального супроводу ПС, ДБСТ, роллю державних структур, які долучаються до організації надання послуги та документами, які потрібно оформити для призначення послуги.

Також було зосереджено увагу на послідовних етапах надання послуги соціального супроводу, діях фахівця під час виникнення специфічних умов соціального супроводження та супервізії випадку.

Головний фахівець відділу усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей Вінницької облдержадміністрації Ірина Дудар акцентувала увагу на прийнятті органом опіки та піклування рішення про створення/ забезпечення функціонування прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу в створених територіальній громаді та розповіла про діяльність комісії з питань захисту прав дитини.