.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Потреби, їх вплив на поведінку дитини та особливості формування прив’язаності у дітей вивчали в он-лайн режимі соціальні працівники, які надають соціальні послуги сім’ям з дітьми PDF Друк e-mail

28 та 30 вересня 2021 року 28 працівників з 18 територіальних громад області опрацювали у тренінговому режимі тему «Розуміння індивідуальних потреб дітей. Формування прив’язаності» під керівництвом начальника відділу підвищення професійних компетенцій працівників надавачів соціальних послуг Інеси Юзькової.

Підготовка необхідних матеріалів та ресурсів учасниками дала можливість активно і ефективно провести навчання, використовуючи різні форми тренінгової роботи: мозкові штурми, роботу в малих групах, дискусії.

У ході навчання учасники розглянули поняття «Потреба», «Мотивація», «Мотив»; ознайомились зі стадіями формування мотивації, виконали практичні вправи з метою визначення потреб та ранжування різних потреб людини відповідно до ієрархії потреб А.Маслоу.

Привернув увагу слухачів розділ навчання, в якому розглядалось питання формування прив’язаності та можливих порушень у її формуванні; впливу цих порушень на поведінку особи в дитинстві та у дорослому віці, особливостей подальшого життєвого шляху.

По завершенню навчання учасники висловили позитивні враження від проведеної роботи, відзначили користь та практичне застосування отриманих знань.