.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті

Вінницьким обласним центром соціальних служб з 21 по 24 вересня та з 27 по 30 вересня 2021 року було проведено чергове навчання для кандидатів в усиновителі, опікуни, піклувальники та прийомні батьки з Вінницького, Гайсинського, Жмеринського районів PDF Друк e-mail

Основна мета навчання, яке проводиться за українською версією програми «ПРАЙД» – формування свідомого рішення учасників тренінгу щодо виховання прийомної дитини.

Програма складається із десяти тематичних модулів загальною кількістю 84 години, з яких 60 годин – аудиторні заняття, 24 години – самостійна робота.

Протягом восьми днів кандидати займалися у групі з практичними психологами обласного центру соціальних служб Миколою Ільчуком та Миколою Ткаченком.

Учасники тренінгу дізнались про основні аспекти розвитку та виховання дітей, які залишились без батьківського піклування. Було опрацьовано питання особливостей різних вікових періодів та відповідної конструктивної взаємодії дорослих із дітьми. Кандидатами розглянуто доцільність налагодження стосунків з біологічними родичами дитини та етапи переживання втрати. За допомогою соціально-психологічних рольових вправ учасники тренінгу мали можливість краще усвідомити ситуацію, в якій опиняються прийомні сім’ї та сформувати уміння налагодження контакту із дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. Отримані знання допоможуть усвідомленому влаштуванню дітей у сім’ю та сприятимуть особистісному зростанню майбутніх прийомних батьків, опікунів, та усиновителів.

До роботи тренінгової групи почергово були залучені заступник директора обласного центру соціальних служб Ольга Слободяник, фахівець навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області Людмила Адамчук, практичний психолог обласної психоневрологічної лікарні ім. акад. О.І.Ющенка Аліна Хранитель, головний спеціаліст відділу усиновлення сімейних форм виховання служби у справах дітей облдержадміністрації Ірина Дудар та фахівець обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства Оксана Чорнобай.

 
bottom

Designed by FaynoHost