.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Розпочато навчання працівників територіальних громад з підвищення кваліфікації щодо забезпечення діяльності прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та встановлення опіки, піклування PDF Друк e-mail

Протягом шести днів 17 працівників з 13 територіальних громад області пройдуть навчання щодо соціального супроводу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сімейних формах виховання.

Навчання відбудеться в два етапи: 5 - 7 та 11 - 13 жовтня.

У ході навчання, його учасники працюватимуть над формуванням професійної компетентності щодо надання послуги соціального супроводу дітям з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Учасники навчання детально опрацюють законодавчу базу, організаційні етапи встановлення опіки та піклування, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Фахівці отримають знання щодо організації та проведення інформаційних кампаній, спрямованих на популяризацію сімейних форм виховання та пошук кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі серед жителів територіальної громади.

Особливу увагу під час навчання буде приділено порядку соціального супроводу прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, зокрема алгоритму здійснення оцінки потреб дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, складанню та коригуванню планів соціального супроводу прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, підготовці інформації про ефективність їх функціонування.

Водночас з працівниками будуть опрацьовані технології організації та проведення груп зустрічей батьків-вихователів та прийомних батьків, алгоритм дій у разі виникнення специфічних умов соціального супроводження прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу, методи організації професійної підтримки у ході супервізії.