.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Новини
Проведено семінар-нараду в Мурованих Курилівцях PDF Друк e-mail

15 жовтня Мурованокуриловецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував та провів розширену семінар-нараду на тему «Взаємодія суб’єктів соціальної роботи стосовно раннього виявлення сімей, які потрапили в складні життєві обставини та проведення в подальшому соціальної роботи».

Детальніше...
 
Ми – за відповідальне батьківство PDF Друк e-mail

На виконання в регіонах соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки Могилів-Подільський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді 15 жовтня організував та провів в міській раді зустріч з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах.

Детальніше...
 
Багатодітні сім'ї Жмеринки приймали гостей PDF Друк e-mail

Відповідно до плану заходів Жмеринської міської ради щодо реалізації cсоціальних ініціатив Президента України 15 жовтня секретар міської ради, виконуючий обов’язки міського голови Крайнік Е.І., заступник міського голови з питань економіки та соціальної політики Коновал А.Р., депутати міської ради Житницький А.А., Кубай В.В., представник спілки підприємців Сілецький К.В., директор Жмеринського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Горчук Л.В., фахівці із соціальної роботи Река Т.Д. та Кандибальська М.В. завітали до багатодітних сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

Детальніше...
 
Основна місія соціальних працівників – зберегти сім’ю PDF Друк e-mail

Наголосила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, відвідавши разом із представниками соціальних служб та керівництвом Погребищенського району родину Світлани Кравченко, що проживає у селі Гопчиця.
Вона зауважила, що на соціальних працівників покладається велика відповідальність – своєчасно виявити проблему в родині, яка перебуває у складних життєвих обставинах, та надати їй всю необхідну допомогу.

Детальніше...
 
Соціальні працівники Липовецького району працюють на попередження сімейного неблагополуччя PDF Друк e-mail

Соціальні працівники Липовецького району працюють на попередження сімейного неблагополуччя.

В цьому мала нагоду пересвідчитись заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова під час робочої поїздки 14 жовтня до Липовецького району. Відвідавши Вахнівську сільську раду, де створено робоче місце фахівця із соціальної роботи Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Любов Спірідонова разом з керівниками району поспілкувалась із соціальними працівниками, наголосивши черговий раз на важливості кваліфікованого соціального супроводу сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня201202203204205206НаступнаКінець »

Сторінка 204 з 206
bottom

Designed by FaynoHost