.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті

Новини
Відбувся другий навчальний семінар для працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницької області з питань здійснення соціальної роботи, спрямованої на попередження потрапляння сімей у складні життєві обставини PDF Друк e-mail

20 листопада відбувся другий навчальний семінар для працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницької області з питань здійснення соціальної роботи, спрямованої на попередження потрапляння сімей у складні життєві обставини, та взаємодії з іншими суб’єктами соціальної роботи.

Організував та провів захід Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У семінарі взяли участь 183 спеціалісти та фахівці із соціальної роботи з 12 районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше...
 
Відбулась нарад з фахівцями із соціальної роботи Хмільницького РЦСССДМ PDF Друк e-mail

21 листопада в Хмільницькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась нарад з фахівцями із соціальної роботи.

На нараді були обговорені актуальні питання щодо позбавлення батьківських прав, вилучення дітей з сім’ї без позбавлення батьків батьківських прав, питання міжвідомчої співпраці під час ведення випадку сім’ї, члени якої постраждали від насильства в сім’ї, питання міжвідомчої співпраці під час надання соціальних послуг постраждалим від торгівлі людьми.

Детальніше...
 
Проведено семінар для фахівців із соціальної роботи Крижопільського РЦСССДМ з питань міжвідомчої співпраці щодо надання соціальних послуг постраждалим від торгівлі людьми PDF Друк e-mail

З метою вдосконалення роботи фахівців із соціальної роботи, щодо надання соціальних послуг постраждалим від торгівлі людьми 19 листопада в приміщенні районного будинку культури Крижопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений семінар для фахівців із соціальної роботи з питань міжвідомчої співпраці щодо надання соціальних послуг постраждалим від торгівлі людьми.

Детальніше...
 
Фахівці Козятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зустрілись з головами квартальних комітетів міста PDF Друк e-mail

20 листопада в залі засідань Козятинської міської ради було проведено зустріч фахівців Козятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з головами квартальних комітетів міста.

Детальніше...
 
Відбулось навчання фахівців Могилів-Подільського РЦСССДМ в рамках єдиного методичного дня PDF Друк e-mail

В Могилів-Подільському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 19 листопада в рамках єдиного методичного дня відбулось навчання працівників на тему “Попередження насильства». Основна мета заходу – підвищення рівня знань про проблему насильства, його негативні наслідки, формування навичок відповідальної поведінки.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня231232233234235236237238239240НаступнаКінець »

Сторінка 239 з 247
bottom

Designed by FaynoHost