.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

Новини
Профорієнтаційний захід для випускників Ольгопільського ПТУ №35 PDF Друк e-mail

17 грудня Чечельницьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за співпраці районного центру зайнятості та адміністрацією Ольгопільського ПТНЗ №35 було проведено акцію „Мій вибір – моє майбутнє!”, для випускників Ольгопільського ПТУ №35.

Детальніше...
 
Обласна влада у розрізі кожного району відпрацьовує можливі шляхи забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування PDF Друк e-mail

17 грудня, перебуваючи з робочим візитом у місті Жмеринка, керівник Вінниччини Іван Мовчан відвідав Жмеринський обласний соціальний гуртожиток.
Саме тут, згідно зі статутом закладу, мають змогу тимчасово проживати діти-сироти та позбавлені батьківського піклування віком від 15 до 18 років, а також особи з їх числа віком до 23 років за відсутності в них житла.
За 5 років функціонування соціального гуртожитку його послугами скористалися 59 молодих людей. Сьогодні ж єдиний в області заклад такого типу є домівкою для 12 осіб зазначеної категорії.

Детальніше...
 
Заходи Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді PDF Друк e-mail

11 грудня Липовецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено семінар-практикум «Соціальна реабілітація людей з інвалідністю». В заході взяли участь представники обласних реабілітаційних центрів, директор Вінницького міжрегіонального Центру професійної реабілітації інвалідів «ПОДІЛЛЯ» Роман Штогрин, головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженнями центральної нервової системи та порушенням психіки Надія Андрієвська, вчитель-реабілітолог Вінницького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь» Людмила Салецька, соціальний педагог Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «ОБРІЙ» Наталія Головко, головний лікар Липовецької обласної лікарні відновного лікування дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи, порушенням психіки та опорно-рухового апарату, Людмила Стецюк та дефектолог, перекладач-дактилолог Вінницького соціально-економічного інституту університету «Україна»   Наталія Ляшкова.

Детальніше...
 
Відбулась традиційна святкова зустріч студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації з керівниками області PDF Друк e-mail

 

11 грудня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулась традиційна святкова зустріч з керівниками області студентів 36 вищих навчальних закладів ІV рівнів акредитації Вінницької області з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Так вже 7-ий рік поспіль на початку грудня представники обласної влади зустрічаються із студентами, які отримують іменну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради.

Детальніше...
 
У Зозівському професійному аграрному ліцеї відбулося чергове засідання ради профілактики PDF Друк e-mail

5 грудня у Зозівському професійному аграрному ліцеї відбулося чергове засідання ради профілактики, у якому окрім адміністрації закладу, взяли участь і працівники Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районного відділу міліції та служби у справах дітей РДА.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня161162163164165166167168169170НаступнаКінець »

Сторінка 163 з 175
bottom

Designed by FaynoHost