.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Новини
Нарада в Погребищі PDF Друк e-mail

5 лютого за ініціативи голови РДА Притули Галини Макарівни відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, які відповідають за роботу із сім’ями, дітьми та молоддю.

Під час зустрічі розглядатися питання організації роботи щодо надання соціальних послуг, зокрема сім'ям, які перебувають у СЖО, інвалідам, особам похилого віку, дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...
 
Робота Барського районного ЦСССДМ PDF Друк e-mail

За ініціативи директора Барського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни Миколаївни Шароградської, наприкінці 2013 року був проведений районний благодійний захід «Разом до життя», з метою допомоги важкохворим дітям, в результаті якого було надано матеріальну допомогу на лікування дев’ятьом дітям, що мешкають у Барському районі.

Детальніше...
 
Пройшло навчання для фахівців із соціальної роботи в Крижополі PDF Друк e-mail

З метою вдосконалення роботи фахівців із соціальної роботи, щодо пошуку кандидатів для створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Крижопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 4 лютого у приміщенні районного Будинку культури проведено навчання для фахівців із соціальної роботи відділу соціальної роботи «Проведення інформаційної кампанії щодо пропаганди сімейних форм виховання».

Детальніше...
 
Колективу Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді представлено нового керівника PDF Друк e-mail

Заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова представила фахівцям Вінницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді нового директора. Розпорядженням голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана від 1 лютого 2014 року № 17 на цю посаду призначена Балицька Валентина Євгеніївна, яка дотепер працювала на посаді заступника Вінницького міського голови.

Детальніше...
 
Пройшли навчання фахівці центрів СССДМ, які працюють з сім’ями, що опинились у складних життєвих обставинах PDF Друк e-mail

27 – 31 січня у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Вінницької області пройшов семінар щодо соціального супроводу сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. В заході який організував та провів Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь 18 спеціалістів районних та міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня161162163164165166167168169170НаступнаКінець »

Сторінка 163 з 178
bottom

Designed by FaynoHost