.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті

Новини
Діти та молодь з функціональними обмеженнями відвідали краєзнавчий музей PDF Друк e-mail

До Міжнародного дня інваліда обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з обласним краєзнавчим музеєм 3-6 грудня 2013 року проводяться екскурсії для дітей та молоді з функціональними обмеженнями Вінницької області.

Детальніше...
 
В Хмільнику відбулась зустріч з батьками, які виховують дітей з особливими потребами PDF Друк e-mail

3 грудня спеціалісти Хмільницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували та провели зустріч батьків, які виховують дітей з особливими потребами та представників служб, які займаються цими питаннями. Захід було приурочено до міжнародного Дня інвалідів.

Детальніше...
 
В гостях у "Евереста" PDF Друк e-mail

3 грудня до Барського міського центру реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест» завітали батьки вихованців, директор Барської ЗОШ І-ІІІ ст..№ 4 М.Савчук, волонтери Барської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 та Барського гуманітарно-педагогічного коледжу, секретар Барської міської ради О.Кальман, директор Барського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т.Шароградська, начальник відділу соціальної роботи І.Титаренко, фахівець із соціальної роботи Г.Войцеховська.

Детальніше...
 
В Могилів-Подільському було проведено засідання круглого столу для прийомних батьків PDF Друк e-mail

27 листопада в приміщенні міської ради під керівництвом директора Могилів-Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сувалової Лесі Анатоліївни було проведено засідання круглого столу для прийомних батьків. В черговий раз прийомні батьки зібралися обговорити актуальні для них питання та проблеми, поділитись досвідом, та отримати нову інформацію.

Детальніше...
 
В Барі відбулась акція на підтримку онкохворих дітей «Разом до життя!» PDF Друк e-mail

Добро творити може кожен, але, щоб повірити у силу Добра, потрібно розпочати творити його самому! Допомога буває різною, як моральною, так і матеріальною. Інколи   навіть важко усвідомити, що для людини у хвилину скрути важить більше: підтримка добрим словом, слушною порадою, співчуттям та співпереживанням, чи певна сума коштів, необхідних для подолання важкої недуги, повернення до повноцінного життя   найближчих, найрідніших людей. А особливо коли йдеться про життя дітей, вражених онкологічними захворюваннями. На жаль, з кожним роком кількість онкохворих дітей в Україні та, зокрема, на Вінниччині, лише зростає. В Барському районі нараховується 9 дітей з новоутвореннями. Вчасно розпочате лікування з необхідною терапією дає шанси на повноцінне життя більш ніж 70 % відсоткам хворих. Але не завжди родини матеріально спроможні протистояти важкій недузі. І саме з метою збору коштів для лікування онкохворих дітей Барського району за ініціативою депутата Барської районної ради, директора Барського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни Шароградської в нас вперше проведено акцію «Разом до життя!». Подібний захід вже вчетверте проводився в обласному центрі, і цього річ було зібрано понад 338907 гривень.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня161162163164165166167168169170НаступнаКінець »

Сторінка 163 з 173
bottom

Designed by FaynoHost