.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті

Новини
Захід до Дня інвалідів в Немирові PDF Друк e-mail

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Особливо цього потребують діти. Це окремі життя, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і, хто допомагає.

Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують допомоги і уваги, а саме найперше нашої посмішки та розуміння.

Детальніше...
 
Фестиваль «Повір у себе» у Погребищі PDF Друк e-mail

З нагоди Міжнародного Дня інваліда 5 грудня відбувся районний фестиваль дітей з функціональними можливостями «Повір у себе». Організував та провів захід Погребищенський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На фестивалі було представлені вишивки, малюнки аквареллю, випалювання по дереву, бісероплетіння, орігамі, вироби із солоного тіста та пластиліну, які власноруч виготовили діти та молодь з функціональними можливостями району.

Детальніше...
 
Години спілкування «Наші права – щасливе дитинство» в Бершаді PDF Друк e-mail

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, фахівцем із соціальної роботи Бершадського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Поповою Л.В., з метою ознайомлення, було проведено години спілкування «Наші права – щасливе дитинство» з учнівською молоддю Бершадської загальноосвітньої школи №3.

Детальніше...
 
Семінар із залученням суб’єктів соціальної роботи з питань міжвідомчої співпраці в процесі ведення випадку сім’ї, члени якої постраждали від насильства в сім’ї в Крижополі PDF Друк e-mail

З метою вдосконалення роботи фахівців із соціальної роботи з питань здійснення заходів із попередження насильства в сім’ї 3 грудня в приміщенні районного будинку культури Крижопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений семінар для фахівців із соціальної роботи із залученням суб’єктів соціальної роботи з питань міжвідомчої співпраці в процесі ведення випадку сім’ї, члени якої постраждали від насильства в сім’ї та зріз знань законодавства щодо протидії насильству.

Детальніше...
 
Діти та молодь з функціональними обмеженнями відвідали краєзнавчий музей PDF Друк e-mail

До Міжнародного дня інваліда обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з обласним краєзнавчим музеєм 3-6 грудня 2013 року проводяться екскурсії для дітей та молоді з функціональними обмеженнями Вінницької області.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня161162163164165166167168169170НаступнаКінець »

Сторінка 164 з 175
bottom

Designed by FaynoHost