.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Новини
Одруження в соціальному гуртожитку PDF Друк e-mail

Одруження - день, який напевно запам'ятається на багато років.

Взагалі, одруження - це особлива дія, що вимагає підготовки і морального настрою, вміння розуміти, підтримувати, пробачати. Пронести почуття поваги та любові через все життя.

Детальніше...
 
Святкова зустріч колишніх мешканців соціального гуртожитку PDF Друк e-mail

За давньою традицією, Різдвяне святкування починається ще ввечері напередодні Різдва з духовних і матеріальних приготувань. Вечір цей зветься Святим чи Святвечором, або ж Надвечір’ям Різдва Христового, що припадає на 6 січня.

Це один з найбільш шанованих днів для всіх християн - і східного, і західного обрядів - та одне з найважливіших родинних свят, магічний день, коли кожна сім'я створює в оселі атмосферу затишку, достатку та злагоди.

Детальніше...
 
Заходи до Дня Святого Миколая в районах PDF Друк e-mail

19 грудня - день святого Миколая. Святий Миколай також відомий під іменами: Міколай, Міклаш, Йолупукі, Сейнт Ніколаус, Сантаклос, Фадер Крісмас, Пер Ноель, Сінтер Клаас.

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

А в ніч на 19 грудня до дітей приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.

В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки.

Детальніше...
 
Заходи до Дня Святого Миколая в Козятині PDF Друк e-mail

17 грудня Святий Миколай завітав до кожного маленького сердечка в Козятинському обласному центрі матері та дитини з надією принести краплинку радості та тепла. Маленькі глядачі разом зі своїми мамами отримали велику насолоду від перегляду святкової казки, яку для них підготували волонтери Козятинського МЦСССДМ.

Детальніше...
 
Заходи до Дня Святого Миколая в Барському районі PDF Друк e-mail

19 грудня - День святого Миколая, захисника дітей та дорослих, які вірять у диво.

Серце Святого Миколая завжди відкрите для всіх, хто з вірою просить допомогти, а він ніколи нікому не відмовляє в допомозі. Колись, в давнину, Святий Миколай започаткував добру традицію – таємно обдаровувати дорослих і дітей. Ось чому діти з особливим нетерпінням чекають Дня Святого Миколая.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня161162163164165166167168169170НаступнаКінець »

Сторінка 164 з 177
bottom

Designed by FaynoHost