.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті

Новини
Сім’ї у складних життєвих обставинах у полі зору фахівців із соціальної роботи Барського районного ЦСССДМ PDF Друк e-mail

З настанням холодів та погіршенням погодних умов зростає небезпека нещасних   випадків з дітьми, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах. З метою недопущення подібних ситуацій фахівці із соціальної роботи Барського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді посилили у територіальних громадах контроль над такими родинами. Під час відвідування сімей вони перевіряють забезпеченість паливом, продуктами харчування, теплим одягом.

Детальніше...
 
Профілактичні рейди в Барі PDF Друк e-mail

Новорічні та Різдвяні свята добігають завершення. Учнівська та студентська молодь повертається за парти. Початок нового тижня відзначився пожвавленням руху вулицями міста, адже продовжились заняття в усіх навчальних закладах. Для того, щоб переконатися, чи для всіх юнаків та дівчат розпочався новий семестр, фахівці із соціальної роботи Барського РЦ СССДМ Л.Ситникова, Г.Войцеховська та провідний спеціаліст сектору опіки і піклування служби у справах дітей Барської РДА   Ю.Гуляк 16 січня здійснили на території міста рейди «Вокзал», «Комп’ютерні клуби», «Ринок».

Детальніше...
 
Заходи Чернівецького РЦСССДМ PDF Друк e-mail

16 січня Чернівецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою вдосконалення соціальної роботи з сім’ями у складних життєвих обставинах було проведено семінар для фахівців із соціальної роботи із залученням суб’єктів соціальної роботи з питань роботи із дітьми та молоддю, які перебувають в конфлікті з законом.

Детальніше...
 
Засідання опікунської ради за участю керівників соціальних служб у Липовецькому районі PDF Друк e-mail

 

15 січня у Вахнівській сільській раді за ініціативи Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось засідання опікунської ради, у якому взяли участь директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, О.В.Павлюк, начальник служби у справах дітей РДА, В.М.Іванюк, Вахнівський сільський голова, Нагорна Г.Ф., завідуюча АЗПСМ, Мороз Л.А. та фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи Липовецького РЦСССДМ, Гайдамащук І.В.

Детальніше...
 
В Чечельнику проведено підсумкову нараду для фахівців із соціальної роботи PDF Друк e-mail

10 січня в приміщенні актової зали райдержадміністрації проведено підсумкову нараду для фахівців із соціальної роботи із залученням суб’єктів соціальної роботи з питань підведення підсумків роботи із дітьми, які повернулися з інтернатних закладів на період з 30 грудня 2013р. по 13 січня 2014 р.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня161162163164165166167168169170НаступнаКінець »

Сторінка 164 з 178
bottom

Designed by FaynoHost