.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті

Новини
Фахівці із соціальної роботи Липовецького РЦСССДМ взяли участь в засіданнях виконавчих комітетів сільських рад PDF Друк e-mail

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету Попівської сільської ради, в якому взяв участь фахівець із соціальної роботи Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Скупий Я. В.

Серед розглянутих питань особливу увагу було приділено виконанню батьківських обов’язків по відношенню до двох неповнолітніх дітей, гр. Н., яка мешкає в с. Попівка. Вона неналежним чином виконує батьківські обов’язки, постійно зловживає спиртними напоями, не здійснює відповідного догляду за дітьми.

Детальніше...
 
Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в Могилів-Подільському відбувся фестиваль соціальної реклами «Молодь обирає здорове майбутнє» PDF Друк e-mail

26 листопада в Могилів-Подільському районному центрі соціальних служб для сім’ї дітей та молоді відбувся фестиваль соціальної реклами «Молодь обирає здорове майбутнє». Програма завершального дня фестивалю передбачала: виставку соціальної реклами «Ми обираємо здоров’я”; книжкову виставку «Здорова людина - здорове суспільство"; консультаційно-інформаційний пункт; просвітницьку акцію «Червону стрічку носять небайдужі!»; міні-опитування «Твоє життя – твій вибір»;«Аркуш солідарності».

Детальніше...
 
Новини Бершадського РЦСССДМ PDF Друк e-mail

З 18 по 21 листопада в Бирлівській сільській бібліотеці було проведено групові заходи для учнів 7,8,9 класів Бирлівської ЗОШ І –ІІ ступенів на тему: «Конвенція ООН про права дитини». Мета заходу – ознайомлення дітей з Конвенцією ООН про права дитини, сприяння набуттю навичок життя в суспільстві без порушення моральних норм.

Детальніше...
 
В Чечельнику пройшов районний фестиваль дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повір у себе" PDF Друк e-mail

Витинанки, малюнки, вироби з природного матеріалу, вишивки, різноманітні дизайнові композиції приваблювали погляд кожного, хто завітав 20 листопада до Чечельницького районного будинку дитини. Однак це неповний перелік того, що можна було побачити на фестивалі дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повір у себе". Організований районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, конкурс мав надзвичайне значення як для тих, хто його організовував, так і для тих, хто був його учасником, бо служив він насамперед добру.

Детальніше...
 
Відбувся другий навчальний семінар для працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницької області з питань здійснення соціальної роботи, спрямованої на попередження потрапляння сімей у складні життєві обставини PDF Друк e-mail

20 листопада відбувся другий навчальний семінар для працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницької області з питань здійснення соціальної роботи, спрямованої на попередження потрапляння сімей у складні життєві обставини, та взаємодії з іншими суб’єктами соціальної роботи.

Організував та провів захід Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У семінарі взяли участь 183 спеціалісти та фахівці із соціальної роботи з 12 районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня161162163164165166167168169170НаступнаКінець »

Сторінка 164 з 173
bottom

Designed by FaynoHost