.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті

Новини
Соціальні служби на захисті прав дитини PDF Друк e-mail

31 жовтня працівники та фахівці із соціальної роботи Барського РЦ СССДМ взяли участь в засіданні районної комісії із захисту прав дитини, ініціювавши розгляд питань щодо виконання батьківських обов’язків членами сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом Центру.

Детальніше...
 
Батьки – як приклад для наслідування дитини PDF Друк e-mail

Як важливо дитині бачити гарний приклад своїх батьків! Адже відомо, що модель поведінки батьків в тій чи іншій ситуації є більш авторитетною для дитини, ніж довгі повчання що добре, а що погано. Так, діти навчаються від нас, дорослих. Вони переймають не лише наші корисні, чи не дуже, звички, поведінку в різних життєвих ситуаціях, їхні смаки, вподобання, навіть таланти певною мірою залежать від прикладу дорослих.

Детальніше...
 
Проведено нараду директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування Вінницької області PDF Друк e-mail

31 жовтня проведено нараду директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування Вінницької області з метою підведення підсумків діяльності мережі за 9 місяців 2013 року.

Заступник директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Слободяник наголосила, що питання підтримки сім’ї та всіх категорій населення, які потребують допомоги, – є основними завданнями центрів соціальних служб.

Детальніше...
 
Відбувся обласний конкурс на звання «Кращий фахівець із соціальної роботи 2013 року» PDF Друк e-mail

29 жовтня з метою підвищення  рівня професійної майстерності фахівців із соціальної роботи районних та міських центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та поширення серед мережі ЦСССДМ кращого досвіду за різними напрямами соціальної роботи відбувся обласний конкурс на звання «Кращий фахівець із соціальної роботи 2013 року».

Для участі у конкурсі подали заявки 23 фахівці із соціальної роботи із 20 міських та районних центрів соціальних служб області. Робочою групою обласного ЦСССДМ допущено до участі у конкурсі 15 учасників з 14 районних ЦСССДМ.

Детальніше...
 
Нарада з фахівцями із соціальної роботи в Бершаді PDF Друк e-mail

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи та всебічного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки в Бершадському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 18 жовтня відбулась нарада з фахівцями із соціальної роботи.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня161162163164165166167168169170НаступнаКінець »

Сторінка 168 з 173
bottom

Designed by FaynoHost