.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 4 гостей на сайті

Новини
В Хмільницькому районі розпочали проведення корекційної програми з особами, які чинять насильство в сім’ї. PDF Друк e-mail

14 листопада спеціалісти Хмільницького РЦСССДМ спільно із Хмільницьким МВ УМВС України у Вінницькій області розпочали проведення корекційної програми з особами, які чинять насильство в сім’ї. Корекційна програма спрямована на формування гуманістичних цінностей та ненасильницької моделі поведінки в сім’ї особи, яка вчинила насильство в сім’ї. В загальному вигляді, корекційна програма – це сукупність заходів, спрямованих на формування соціально прийнятної моделі подружньої та батьківської поведінки особи, що вчинила насильство в сім’ї.

Детальніше...
 
Проведено навчання в рамках єдиного методичного дня серед фахівців із соціальної роботи та спеціалістів Могилів-Подільського РЦСССДМ PDF Друк e-mail

Могилів-Подільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 14 листопада було проведено навчання в рамках єдиного методичного дня серед фахівців із соціальної роботи та спеціалістів центру на тему «Попередження торгівлі людьми».

Основна мета заходу – підвищення компетентності штатних працівників щодо надання соціальних послуг особам, які постраждали від торгівлі людьми, інформування щодо ризиків, пов’язаних із торгівлею людьми та не ризикованої поведінки.

Детальніше...
 
Фахівці Барського РЦСССДМ взяли участь у тренінгу PDF Друк e-mail

З метою підвищення фахового рівня працівників щодо надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми 7 листопада у Барському районному центрі зайнятості було проведено семінар-тренінг «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні». Проект реалізувався Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Детальніше...
 
Фахівці із соціальної роботи Могилів-Подільського РЦСССДМ зініціювали засідання опікунської ради PDF Друк e-mail

6 листопада у Мервинецькій сільській раді за ініціативи Могилів-Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось засідання опікунської ради.

У засіданні взяли участь директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді С.І. Антонюк, начальник служби у справах дітей РДА Т.О.Корольова, Мервинецький сільський голова Дідур П.В., директор Івонівської СЗШ М.І. Дроганчук, завідуюча ФАПу Стецюк Т.М., секретар Мервинецької сільської ради Стратійчук Т.П. та фахівець із соціальної роботи Т.О. Христофор.

Детальніше...
 
Фахівці із соціальної роботи Липовецького РЦСССДМ долучаються до проведення заходів з питань правової освіти PDF Друк e-mail

Працівники Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді систематично долучаються до проведення заходів з питань правової освіти населення. В рамках таких заходів 6 листопада у Струтинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи РЦСССДМ Лебідь Н.В. провела бесіду на тему: «Взаємні права і обов’язки дітей і батьків».

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня161162163164165166167168169170НаступнаКінець »

Сторінка 170 з 177
bottom

Designed by FaynoHost