.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Новини
Відбулась чергова нарада спеціалістів і фахівців із соціальної роботи Барського РЦСССДМ PDF Друк e-mail

6 листопада в Барському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась чергова нарада спеціалістів і фахівців із соціальної роботи, на якій   розглядалися питання щодо організації діяльності центру на найближчий період.

Детальніше...
 
Тренінг професійного зростання для фахівців із соціальної роботи Вінницького району PDF Друк e-mail

5 листопада в приміщенні Вінницької РДА відбувся тренінг професійного зростання для фахівців із соціальної роботи відділу соціальної роботи Вінницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Підготувала і провела тренінг, в.о. начальника відділу соціальної роботи А.Д. Гребенюк.

Детальніше...
 
В Крижополі відбулось засідання круглого «Профілактика підліткової злочинності» PDF Друк e-mail

5 листопада в Крижопільському районному будинку культури відбулось засідання круглого столу на тему «Профілактика підліткової злочинності». Організував та провів захід Крижопільський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Детальніше...
 
В Калинівці проведено профілактично-виховний захід з дітьми та молоддю, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі PDF Друк e-mail

4 листопада Калинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Калинівським міжрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України у Вінницькій області, сектором кримінальної міліції в справах дітей Калинівського РВ УМВС України у Вінницькій області та районним центром зайнятості в приміщенні читального залу Калинівської центральної районної бібліотеки було проведено профілактично-виховний захід з дітьми та молоддю, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Детальніше...
 
Соціальні служби на захисті прав дитини PDF Друк e-mail

31 жовтня працівники та фахівці із соціальної роботи Барського РЦ СССДМ взяли участь в засіданні районної комісії із захисту прав дитини, ініціювавши розгляд питань щодо виконання батьківських обов’язків членами сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом Центру.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня171172173174175176177НаступнаКінець »

Сторінка 171 з 177
bottom

Designed by FaynoHost