.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Новини
Заступник директора Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Слободяник та фахівець із соціальної роботи Вінницького РЦСССДМ Юлія Ящук зустрілись з журналістами PDF Друк e-mail

14 жовтня заступник директора Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Слободяник та фахівець із соціальної роботи Вінницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Ящук зустрілись з журналістами області.

Прес-конференція була присвячена реалізації у Вінницькій області соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.

Детальніше...
 
Відбувся щомісячний навчальний семінар для працівників ЦСССДМ з питань здійснення заходів із попередження насильства в сім’ї та надання соціальних послуг постраждалим від торгівлі людьми PDF Друк e-mail

10 жовтня 2013 року відбувся щомісячний навчальний семінар для працівників ЦСССДМ з питань здійснення заходів із попередження насильства в сім’ї та надання соціальних послуг постраждалим від торгівлі людьми, який організував та провів Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Департаментом охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації.

Детальніше...
 
Новини з районів PDF Друк e-mail

4 жовтня в с.Мізяків Калинівського району відбулось засідання виконкому сільської ради. В засіданні взяли участь заступник голови Калинівської районної державної адміністрації Лишик О.А., заступник директора Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слободяник О.Г., директор Калинівського РЦСССДМ Яковлєва С.О., начальник відділу соціальної роботи Калинівського РЦСССДМ Ящишена О.Л., сільський голова с.Мізяків Ляшко В.І., члени виконавчого комітету та члени опікунської ради Мізяківської сільської ради.

Детальніше...
 
День людей похилого віку у с. Попівка Липовецького району PDF Друк e-mail

На виконання доручення голови Липовецької райдержадміністрації Анатолія Грищука «Щодо створення в районі загонів милосердя з числа учнів старших для виявлення та допомоги громадянам похилого віку», 30 вересня фахівець із соціальної роботи Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Скупий Я. В. разом з членами «загону милосердя» - активістами Попівської ЗОШ І-ІІ на чолі із педагогом організатором Котко І.В. завітали до одинокої жінки похилого віку – Коваленко Антоніни Іванівни, яка живе в їхньому селі.

Детальніше...
 
Засідання круглого столу в Козятині PDF Друк e-mail

В Козятинському міському Центрі дитячої та юнацької творчості фахівці Козятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували засідання круглого столу «Не будь собі ворогом». Участь у заході взяли представники учнівських активів шкіл Козятина.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня171172173174175176177178НаступнаКінець »

Сторінка 177 з 178
bottom

Designed by FaynoHost