.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Новини
Спільна нарада-моніторінг PDF Друк e-mail

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи та всебічного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки 16 жовтня в приміщенні Могилів-Подільської міської ради відбулася спільна моніторингова нарада під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кригана В.І. та директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сувалової Л.А.

Детальніше...
 
Розширені засідання виконкомів сільських рад в Липовецькому районі PDF Друк e-mail

14 жовтня відбулися чергові розширені засідання виконкомів сільських рад Нової та Старої Прилуки, на яких розглядались питання щодо відповідального батьківства, пропаганди здорового способу життя серед підлітків та молоді. У цих засіданнях взяв участь і голова Липовецької райдержадміністрації Анатолій Грищук. Крім членів виконкомів, на засідання було також запрошено сім’ї з дітьми, що проживають у громадах.

Детальніше...
 
Відбувся навчальний семінар з питань здійснення соціальної роботи із попередження насильства в сім’ї та надання соціальних послуг постраждалим від торгівлі людьми PDF Друк e-mail

17 жовтня відбувся навчальний семінар для працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницької області з питань здійснення соціальної роботи із попередження насильства в сім’ї та надання соціальних послуг постраждалим від торгівлі людьми.

Детальніше...
 
У полі зору – найуразливіші категорії населення PDF Друк e-mail

Темою цього тижня є реалізація в регіонах соціальної ініціативи Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.

Питання підвищення ефективності соціальної роботи з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, аналіз стану та якості здійснення соціального супроводу сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, опрацювання особових справ щодо соціального супроводу цих сімей, ознайомлення з повідомленнями Барського РВ УМВС України у Вінницькій області щодо вчинення протиправних дій в окремих сім’ях розглядалися 16 жовтня під час проведення методичної наради для фахівців із соціальної роботи Барського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше...
 
Відбулась зустріч представників районних державних організацій, установ та управлінь з різними категоріями сімей Тиврівського району PDF Друк e-mail

15 жовтня Тиврівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при Новоміській сільській раді організовано і проведено зустріч представників районних державних організацій, установ та управлінь з різними категоріями сімей.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня171172173174175176177178179180НаступнаКінець »

Сторінка 180 з 183
bottom

Designed by FaynoHost