.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Новини
Засідання міжвідомчої ради в Жмеринці PDF Друк e-mail

12 лютого під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О.Монастирського відбулось засідання міжвідомчої ради Жмеринського району з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. У засіданні взяли участь представники дотичних до даних питань структур.

На нараді розглядалось питання щодо стану реалізації сімейної політики в районі у січні 2014 року та питання супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Детальніше...
 
Захід в Крижопільському професійному будівельному ліцеї PDF Друк e-mail

Найбільший скарб людини – це її життя, адже що може бути ціннішим і важливішим ніж життя людини, і потрібно пам’ятати, що воно в нас одне, і тому важливо не змарнувати його на шкідливі звички, а цінувати кожний прожитий день та проводити більше часу зі своїми близькими. Саме на цю тему і був проведений відеолекторій «Цінність людського життя» в Крижопільському ПБЛ 12 лютого, для учнів 3–го курсу, фахівцями із соціальної роботи РЦ СССДМ А.Магльованою та С.Вовчоком, спільно з головним спеціалістом відділу надання соціальних послуг РЦЗ В.Дишкант та головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації В.Ляшко.

Детальніше...
 
Профілактичні заходи в навчальних закладах Вінницького району PDF Друк e-mail

Вінницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активно працює над підготовкою старшокласників та молоді до самостійного життя. Саме з такою метою спеціалісти центру щотижня проводять тренінги, семінари, лекції у Вороновицькому ПТУ № 14 та школах Вінницького району під гаслом «Шлях до тебе!».

Детальніше...
 
Лише підвівши підсумки пройденого, можна рухатися вперед PDF Друк e-mail

Зазначила директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Балицька під час підсумкової наради-семінару для директорів центрів соціальних служб та закладів соціального обслуговування Вінниччини. В ході наради під головуванням Валентини Балицької було проаналізовано основні показники діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування області у 2013 році, а також окреслено перспективи і пріоритети розвитку у 2014 році.

Детальніше...
 
Спеціалісти Могилів-Подільського міського ЦСССДМ та Піщанського районного ЦСССДМ завітали до прикордонників PDF Друк e-mail

5 – 7 лютого фахівці Могилів–Подільського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провели зустрічі з представниками Могилів–Подільського прикордонного загону.

Під час зустрічей спеціалісти центру розповіли прикордонникам про шкідливість тютюнопаління та вживання алкоголю. Військовослужбовці переглянули відеоматеріали про негативні наслідки пияцтва та паління. Ця тема хоч і не нова, але й досі залишається актуальною.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня181182183184185186187188189190НаступнаКінець »

Сторінка 182 з 198
bottom

Designed by FaynoHost