.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Новини
В Хмільнику відбулась зустріч з батьками, які виховують дітей з особливими потребами PDF Друк e-mail

3 грудня спеціалісти Хмільницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували та провели зустріч батьків, які виховують дітей з особливими потребами та представників служб, які займаються цими питаннями. Захід було приурочено до міжнародного Дня інвалідів.

Детальніше...
 
В гостях у "Евереста" PDF Друк e-mail

3 грудня до Барського міського центру реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест» завітали батьки вихованців, директор Барської ЗОШ І-ІІІ ст..№ 4 М.Савчук, волонтери Барської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 та Барського гуманітарно-педагогічного коледжу, секретар Барської міської ради О.Кальман, директор Барського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т.Шароградська, начальник відділу соціальної роботи І.Титаренко, фахівець із соціальної роботи Г.Войцеховська.

Детальніше...
 
В Могилів-Подільському було проведено засідання круглого столу для прийомних батьків PDF Друк e-mail

27 листопада в приміщенні міської ради під керівництвом директора Могилів-Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сувалової Лесі Анатоліївни було проведено засідання круглого столу для прийомних батьків. В черговий раз прийомні батьки зібралися обговорити актуальні для них питання та проблеми, поділитись досвідом, та отримати нову інформацію.

Детальніше...
 
В Барі відбулась акція на підтримку онкохворих дітей «Разом до життя!» PDF Друк e-mail

Добро творити може кожен, але, щоб повірити у силу Добра, потрібно розпочати творити його самому! Допомога буває різною, як моральною, так і матеріальною. Інколи   навіть важко усвідомити, що для людини у хвилину скрути важить більше: підтримка добрим словом, слушною порадою, співчуттям та співпереживанням, чи певна сума коштів, необхідних для подолання важкої недуги, повернення до повноцінного життя   найближчих, найрідніших людей. А особливо коли йдеться про життя дітей, вражених онкологічними захворюваннями. На жаль, з кожним роком кількість онкохворих дітей в Україні та, зокрема, на Вінниччині, лише зростає. В Барському районі нараховується 9 дітей з новоутвореннями. Вчасно розпочате лікування з необхідною терапією дає шанси на повноцінне життя більш ніж 70 % відсоткам хворих. Але не завжди родини матеріально спроможні протистояти важкій недузі. І саме з метою збору коштів для лікування онкохворих дітей Барського району за ініціативою депутата Барської районної ради, директора Барського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни Шароградської в нас вперше проведено акцію «Разом до життя!». Подібний захід вже вчетверте проводився в обласному центрі, і цього річ було зібрано понад 338907 гривень.

Детальніше...
 
Фахівці із соціальної роботи Липовецького РЦСССДМ взяли участь в засіданнях виконавчих комітетів сільських рад PDF Друк e-mail

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету Попівської сільської ради, в якому взяв участь фахівець із соціальної роботи Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Скупий Я. В.

Серед розглянутих питань особливу увагу було приділено виконанню батьківських обов’язків по відношенню до двох неповнолітніх дітей, гр. Н., яка мешкає в с. Попівка. Вона неналежним чином виконує батьківські обов’язки, постійно зловживає спиртними напоями, не здійснює відповідного догляду за дітьми.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня181182183184185186187188189190НаступнаКінець »

Сторінка 183 з 193
bottom

Designed by FaynoHost