.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Новини
Засідання круглого столу в Козятині PDF Друк e-mail

В Козятинському міському Центрі дитячої та юнацької творчості фахівці Козятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували засідання круглого столу «Не будь собі ворогом». Участь у заході взяли представники учнівських активів шкіл Козятина.

Детальніше...
 
«Мобільний консультативний пункт» працює в оздоровчих закладах PDF Друк e-mail

20 червня 2012 року «Мобільний консультативний пункт соціальної роботи» обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідав Кашперовецький дитячий протитуберкульозний санаторій.

Спеціалісти центру взяли участь в медико-педагогічному практичному семінарі «Моделювання небезпечних чи шкідливих для здоров’я ситуацій та формування в дітей практичних навичок щодо їх подолання» для фахівців дитячих лікувально-профілактичних закладів.

Психологи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для учасників семінару провели тренінгові заняття щодо розвитку комунікативних навичок та подолання конфліктних ситуацій.

Детальніше...
 
Літня школа. Навчаються не тільки діти PDF Друк e-mail

Кожна дитина має право на виховання в сім’ї. Держава взяла на себе обов’язок щодо забезпечення належних умов життя та виховання дітей, які за певних життєвих обставин залишилися без батьківського піклування.

Розвиток сімейних форм влаштування дітей, які не мають можливості виховуватися в біологічній родині – гарантія держави на сімейне виховання цих дітей.

Детальніше...
 
ХХ обласний фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе» PDF Друк e-mail

 

З 4 по 17 травня у м. Вінниці проходитиме ХХ обласний фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

Метою проведення фестивалю є розвиток творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, самоствердження та реалізація їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня191192193194195196197198НаступнаКінець »

Сторінка 198 з 198
bottom

Designed by FaynoHost