.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

Соціальна реклама PDF Друк e-mail

На сьогодні соціальна реклама стала невід'ємною складовою в реалізації державної соціальної та молодіжної політики України та знаходить своє відображення у Програмах та планах заходів щодо створення, виробництва та розповсюдження соціальної реклами.


Соціальна реклама центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є інформаційною послугою. Сутність цієї послуги полягає у наданні різним категоріям дітей, молоді та сімей достовірної та об'єктивної інформації для вирішення складної життєвої ситуації.


Соціальна реклама центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є одним із засобів досягнення суспільно корисних цілей, формування певних уявлень та ставлення суспільства до соціальних проблем, популяризації загальнолюдських цінностей, а також формування суспільно корисних моделей поведінки.


Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активно працює в напрямку виробництва та поширення соціальної реклами.


У розділі "СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА" ви зможете детальніше ознайомитися з найкращими зразками соціально-рекламної продукції, які були виготовлені Вінницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Соціальна реклама:

 
bottom

Designed by FaynoHost