Навчання за українською версією програми «ПРАЙД», яке проводиться Вінницьким обласним центром соціальних служб, триватиме 8 днів Програма складається із десяти тематичних модулів загальною кількістю 84 години, з яких 60 годин – аудиторні заняття, 24 години – самостійна робота.
Участь у навчанні беруть сім’ї кандидатів з Вінницького та Гайсинського районів, міст Вінниця та Жмеринка.
Усі родини отримали збірники методичних та довідкових матеріалів щодо виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, підготовлений фахівцями обласного центру соціальних служб. Директор центру Олена Стоялова ознайомила присутніх з сучасним станом розвитку сімейних форм виховання на Вінниччині. Мету, завдання, зміст тренінгового курсу, роль прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу для забезпечення прав дитини визначили координатори заходу - Ільчук Микола та Яворська Оксана. Також ведучі тренінгу окреслили поняття «Компетентність» та основні сфери компетентності батьків. Слухачі курсу ознайомилися з процесом планування змін у родині, визначили яким чином можна допомогти дитині звикнути до нового сімейного оточення.
Щоденно перед початком роботи в групі здійснюється температурний скринінг; під час перерви провітрюється приміщення; дотримується дистанція між учасниками заходу. Всі кандидати в усиновлювачі, опікуни, піклувальники та прийомні батьки під час навчання використовують індивідуальні засоби захисту та попереджені про відповідальність за порушення санітарних норм і правил щодо запобігання інфекційним захворюванням. Кількість учасників навчання обмежена і складає 14 осіб.

1

234IMG 20211109 115407IMG 20211110 120215