.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Виїзд Обласної мобільної бригади до Копайгородської селищної територіальної громади PDF Друк e-mail

22 липня 2021 року працівники обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, здійснили виїзд до Копайгородської селищної територіальної громади.

У заході взяли участь старости старостинських округів, працівники служби у справах дітей, фахівці із соціальної роботи, управління соціального захисту та охорони здоров’я, представники закладів освіти (18 учасників).

Фахівець із соціальної роботи мобільної бригади Оксана Чорнобай ознайомила учасників зі змінами в законодавстві у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, із колом суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, навела статистичні дані ГУНП у Вінницькій області протягом 2020 року.

Практичний психолог мобільної бригади Тетяна Геращенко зосередила увагу присутніх на небезпечних соціальних та економічних наслідках вчинення домашнього насильства для суспільства. Вона підкреслила, що крім особистісних змін як для постраждалих осіб, так і для кривдників, до соціальних наслідків відноситься феномен соціальної естафети, який полягає у тому, що діти, постраждалі від насильства, у майбутньому більш схильні відтворювати таку ж модель поведінки у власних сім’ях. До економічних наслідків для суспільства – економічні втрати самих постраждалих, додаткові витрати роботодавців на подолання наслідків насильства, фінансові втрати для роботодавців через непрацездатність постраждалих осіб та суспільства в цілому.


За допомогою до працівників обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися за тел.: 068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи); 097 578 82 89 (психолог); Viber: 097 578 82 89. Консультації надаються з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год., в п’ятницю – з 9:00 до 17:00 год.

 

 
bottom

Designed by FaynoHost