.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Вінницький обласний центр соціальних служб продовжує проведення навчальних вебінарів для працівників, які надають соціальні послуги у територіальних громадах PDF Друк e-mail

29 липня відбувся навчальний вебінар за темою «Надання соціальної послуги кризового та екстреного втручання відповідно до державного стандарту» для працівників центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг, служб у справах дітей, територіальних центрів соціального обслуговування територіальних громад та обласних закладів соціального обслуговування. Всього участь у заході взяли 91 учасник.

На початку вебінару заступник директора Ольга Слободяник наголосила, що соціальна послуга кризового та екстреного втручання полягає у забезпеченні якісної, оперативної, короткотривалої допомоги, захисту і підтримки осіб, які переживають кризову ситуацію, у тому числі домашнього насильства, тому надзвичайно важливо вчасно надати допомогу потенційним отримувачам соціальної послуги.

Тетяна Томчук, начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи ознайомила учасників навчання із ключовими принципами та порядком надання соціальної послуги кризового та екстреного втручання відповідно до Державного стандарту, наголосила на тому, що фахівці, які надають таку послугу, зобов’язані володіти професійними якостями у сфері соціальної роботи, уміннями та навичками щодо оцінки кризової ситуації, визначення та задоволення індивідуальних потреб отримувача соціальної послуги, швидко приймати рішення та ефективно діяти в екстрених ситуаціях.

Фахівець із соціальної роботи Оксана Чорнобай розповіла присутнім про види та форми кризового та екстреного втручання, правила надання допомоги під час телефонного консультування, основні завдання та терміни надання короткочасної, кризової та екстреної допомоги.

Також, учасники опрацювали практичні випадки по кожному із видів кризового та екстреного втручання та їх документування, що дало можливість краще засвоїти вивчений матеріал.

Наступне онлайн навчання відбудеться 12 серпня.