.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Вінницьким обласним центром соціальних служб проводиться навчання наступної групи працівників територіальних громад з питань надання соціальних послуг сім`ям, які перебувають у складних життєвих обставинах PDF Друк e-mail

Працівники центрів надання соціальних послуг Гайсинської міської, Вороновицької, Крижопільської, Мурованокуриловецької, Тиврівської, Чечельницької селищних, Агрономічної, Війтівецької, Ободівської, Лука-Мелешківської сільських територіальних громад, територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шаргородської та Ямпільської міських територіальних громад, Вінницького міського центру соціальних служб розпочали навчатися в режимі онлайн за професійною Програмою щодо виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу на базі Вінницького регіонального центру підвищення кваліфікації.

Програма навчання розрахована на 6 днів і є необхідною та корисною для надавачів соціальних послуг, що здійснюють соціальну роботу з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах. Навчання передбачає вивчення технології ведення випадку як основної технології соціальної роботи та проводиться на прикладі конкретного випадку соціальної історії сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах, з підготовкою всіх документів особової справи.

Протягом перших трьох днів навчання учасники розглянули законодавчі аспекти соціальної роботи з сім’ями в складних життєвих обставинах, фактори, які до них призводять, та загальну характеристику сімей відповідної категорії. Особлива увага учасників була зосереджена на опрацюванні Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 р. №587 «Про організацію надання соціальних послуг» та здійсненні оцінювання потреб сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах. На прикладі конкретного випадку соціальної історії сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах, учасники докладно розглянули змістовні складові оцінювання потреб дитини та її сім’ї; визначили сильні сторони родини, ресурси громади та фактори, що ведуть до підвищення рівня ризику; за результатами оцінювання потреб і визначення рівня вразливості сім’ї склали висновок.

Другу частину шестиденного навчання заплановано провести з 3 по 5 серпня 2021 року.