.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

Вінницьким обласним центром соціальних служб проведено онлайн навчання в рамках груп зустрічей прийомних батьків та батьків-вихователів Вінницького району PDF Друк e-mail

 30 липня 2021 року Вінницьким обласним центром соціальних служб проведено чергове онлайн навчання для прийомних батьків, батьків-вихователів, фахівців, які здійснюють соціальний супровід та працівників служб у справах дітей в рамках заходів, спрямованих на відновлення груп зустрічей прийомних батьків на рівні територіальних громад.

У заході взяли участь 44 прийомних батьків та батьків-вихователів, 16 фахівців, які надають послугу соціального супроводу та 12 працівників служб у справах дітей з 14 територіальних громад Вінницького району.

Зустріч проходила у формі вебінару та тривала 4 години з перервою. До перерви були обговорені питання «Значення спілкування прийомної дитини з біологічними родичами. Травма розлучення з біологічною сім‘єю її наслідки». «Сучасні стратегії захисту права дитини на виховання в сім‘ї». Працівниками обласного центру соціальних служб обговорено з учасниками вебінару значення спілкування прийомної дитини з біологічними родичами, подолання травми розлучення дитини з біологічною сім’єю та її наслідків.

Після перерви фахівці спільно з батьками мали можливість обговорити алгоритм налагодження спілкування дитини з батьками та біологічним родичами та отримати практичні інструменти для надання психологічної та соціальної допомоги прийомним батькам і прийомним дітям у ході підготовки до спілкування з біологічними родичами та формування приналежності до сім‘ї.

Фахівці та батьки отримали анкети, заповнення яких сприятиме здійсненню аналізу життєвої історії кожної дитини та плануванню заходів, спрямованих на подолання дітьми травм прив’язаності та розлучення, вивченню доцільності налагодження стосунків прийомної дитини з біологічними родичами, обов’язкове формування позитивного ставлення до біологічних батьків та родичів.

Чергова онлайн зустріч відбудеться 13 серпня для прийомних батьків та фахівців Жмеринського та Могилів-Подільського районів.