.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

7 вересня 2021 року розпочато онлайн-тренінг за професійною програмою щодо виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб) PDF Друк e-mail

До участі у шестиденному заході залучено 21 працівника закладів, що надають соціальні послуги, Бершадської, Вінницької, Гніванської міських, Вапнярської, Вендичанської, Крижопільської, Стрижавської, Тиврівської, Томашпільської, Чечельницької селищних, Бабчинецької, Джулинської, Студенянської, Якушинецької сільських територіальних громад. Вебінар-тренінг проводиться з 7 по 9 та з 14 по 16 вересня на базі Вінницького регіонального центру підвищення кваліфікації.

Під час відкриття тренінгу заступник директора Вінницького обласного центру соціальних служб Ольга Слободяник поінформувала учасників про заклади, які надають базові соціальні послуги у новоутворених територіальних громадах області. Було наголошено на важливості необхідного кадрового забезпечення надавачів соціальних послуг та системного проходження підвищення кваліфікації їх працівників. Крім того, було зазначено, що проходження такого навчання та отримання відповідного свідоцтва є обов’язковою умовою для надання послуги соціального супроводу сім’ям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Координатором навчання Інесою Юзькової було запропоновано розглянути основні складові професійної компетентності фахівця із соціальної роботи – знання, вміння, навички, переконання. Учасники вивчали визначення терміну «сім’я», типи сімей, їх функції та рівні вразливості, чинники, що можуть спричинити складні життєві обставини. Також увагу учасників було зосереджено на Порядку організації надання соціальних послуг, який є основним нормативно-правовим документом, що регулює даний напрямок роботи.

 

 
bottom

Designed by FaynoHost