.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Вінницький обласний центр відновив одноденні навчання для працівників закладів, які надають соціальні послуги у територіальних громадах PDF Друк e-mail

Практичним психологом Вінницького обласного центру соціальних служб Миколою Ільчуком проведено тренінг «Вікові особливості розвитку дитини. Затримка психічного розвитку» в онлайн режимі для надавачів соціальних послуг Бершадської, Шаргородської міських, Вапнярської, Тиврівської, Томашпільської, Чечельницької, Шпиківської селищних, Агрономічної, Уланівської сільських територіальних громад

Учасники навчання отримали практичний досвід та теоретично опрацювали поняття розвиток, затримка психічного розвитку, розумова відсталість.

У фахівців була можливість отримати знання основних етапів розвитку дитини відповідно до вікової періодизації розвитку Еріка Еріксона для використання у професійній діяльності.

Учасники ділились досвідом роботи з дітьми, що мають затримку психічного розвитку, розглядали деякі особливості розвитку дітей з розумовою відсталістю та аналізували власний розвиток.

Отриману інформацію щодо періодизації вікового розвитку дітей, умінь та навичок, характерних для кожного періоду, працівники зможуть використати для вдосконалення оцінки потреб дітей та їх сімей, визначення стратегії роботи з особами та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах та створення умов для задоволення потреб прийомних дітей та дітей-вихованців у розвитку та вихованні.

 
bottom

Designed by FaynoHost