.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

17 фахівців з 10 територіальних громад взяли участь в одноденному тренінгу «Методи виховання та їх застосування» PDF Друк e-mail

17 вересня 2021 року начальником відділу організації навчальних заходів для сімейних форм виховання Вінницького обласного центру соціальних служб Світланою Чижик проведено одноденний тренінг «Методи виховання та їх застосування». У навчанні взяли участь завідувачі відділень, фахівці та психологи Іллінецької міської, Вапнярської, Вороновицької, Томашпільської, Чечельницької, Шпиківської, селищних, Агрономічної, Лука-Мелешківської, Самгородоцької, Уланівської сільських територіальних громад.

В ході обговорення навчального прикладу складної поведінки дітей учасники тренінгу відмітили, що процес виховання це обов'язкова взаємодія батьків і дітей, ефективність якої залежить не лише від методів виховання які застосовують батьки, стилю сімейних взаємин, а й від вміння батьків бачити, розуміти та задовольняти потреби дітей.

При розгляді шляхів підтримки дисципліни учасники зауважили, що при застосуванні методів покарання важливо не покарати саму дитину, а сформувати у неї правильну модель поведінки і при цьому зберегти теплі відносини. А це можливо при умові обговорення з дитиною можливих шляхів обмежень при порушенні правил поведінки.

Учасники навчання відзначили, що найдієвішим способом підтримки бажаної поведінки є заохочення, яке орієнтує дітей на гарні вчинки та закріплює їх.