.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

28 та 30 вересня для 19 фахівців, які надають послуги сім’ям з дітьми у 11-ти територіальних громадах області проведено одноденні тренінги «Методи виховання та їх застосування» PDF Друк e-mail

Завідувачі відділень та фахівці Вінницької, Жмеринської, Калинівської, Шаргородської міських, Вапнярської, Тиврівської, Теплицької, Турбівської селищних, Бабчинецької, Кунківської, Ободівської сільських територіальних громад взяли участь в одноденних тренінгах «Методи виховання та їх застосування», які відбулися 28 та 30 вересня. Навчання проводила начальник відділу організації навчальних заходів для сімейних форм виховання Вінницького обласного центру соціальних служб Світлана Чижик.

Під час роботи було розглянуто стилі сімейних взаємин, їх вплив на розвиток та формування особистості дітей; причини (фактори), які ускладнюють поведінку дітей чи заважають її змінити.

В ході обговорення навчального прикладу учасники тренінгу відмітили, що складна поведінка дітей є сигналом про те, що їх потреби не задоволені повною мірою. Невміння батьків бачити, розуміти та задовольняти потреби дітей, застосування традиційних методів покарання не сприяють зміні складної поведінки. Тому батькам потрібно переглянути методи виховання та взаємодію з дитиною.

Найдієвіший шлях для формування бажаної поведінки та збереження теплих відносин між батьками та дітьми – це обговорення з дитиною сімейних правил, заохочення та підтримка.