.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 53 гостей на сайті

Проведено онлайн навчання для прийомних батьків на тему «Спілкування прийомної дитини з біологічним родичами. Значення та правила» PDF Друк e-mail

1 жовтня 2021 року відбулось онлайн навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів, фахівців, які здійснюють соціальний супровід та працівників служб у справах дітей. Навчання проведено Вінницьким обласним центром соціальних служб в рамках заходів, спрямованих на відновлення груп зустрічей прийомних батьків на рівні територіальних громад.

У заході взяли участь 67 прийомних батьків та батьків-вихователів, 16 фахівців, які надають послугу соціального супроводу та працівники служб у справах дітей з 12 територіальних громад Хмільницького, Вінницького, Жмеринського, Могилів-Подільського, Тульчинського районів.

Навчання, яке пройшло у формі вебінару, розраховане на 4 години з перервою. У першій частині було обговорено питання важливості спілкування прийомної дитини з біологічними родичами, подолання дитиною травми розлучення з біологічною сім’єю та її наслідків.

Після перерви прийомним батькам надано інформацію про орієнтований алгоритм налагодження спілкування дитини з біологічними батьками та родичами. Оскільки кожна дитина має потребу у приналежності до сім’ї, батьки отримали практичні інструменти для надання психологічної підтримки прийомним дітям у ході підготовки до спілкування з біологічними родичами.

Фахівці та батьки отримали анкети, заповнення яких сприятиме здійсненню аналізу життєвої історії кожної дитини та плануванню заходів, спрямованих на подолання дітьми травм прив’язаності та розлучення, вивченню доцільності налагодження стосунків прийомної дитини з біологічними родичами, обов’язкове формування позитивного ставлення до біологічних батьків та родичів.

Під час наступних онлайн зустрічей для прийомних батьків та фахівців в рамках заходів, спрямованих на відновлення груп зустрічей прийомних батьків на рівні територіальних громад, буде розглянуто тему «Безпека в інтернеті».