З метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми та захисту прав жінок, 18 травня проведено зустріч, в якій взяли участь 32 студенти і викладачі коледжу.
Практичний психолог обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Тетяна Геращенко ознайомила із законодавством у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, колом суб`єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, мережею спеціалізованих служб та відповідальністю за вчинення домашнього насильства.
Психологом наголошено, що найбільший ризик опинитись у ситуації насильства, особливо в сімейних стосунках, мають: жінки, діти та підлітки, особи з інвалідністю та особи похилого віку.
Окремо проговорено ознаки стресу після психотравмуючих подій у дітей різного віку, наслідки для дитячої психіки та фізичного здоров’я від перебування в ситуації домашнього насильства.
Практичний психолог Тетяна Більо поінформувала присутніх про індивідуально-психологічні особливості жінок та чоловіків, постраждалих від домашнього насильства, причини та наслідки вчинення насильницьких дій як для постраждалої особи, так і для кривдника. Також психолог акцентувала увагу на попередженні насильства над дітьми, які є найбільш вразливою категорією осіб.
Крім того, психологи поділилися із студентами конкретними випадками з практичного досвіду та відповіли на поставлені питання.

За допомогою до працівників обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися:
068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи);
097 578 82 89 (психолог);
Viber: 097 578 82 89
Консультації надаються з понеділка по четвер - з 9:00 до 18:00 год., в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.

0000001IMG 20220518 12331023