30 січня відбулась зустріч працівників обласної мобільної бригади із членами Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми Липовецької міської ради.

Метою зустрічі є планування ефективної взаємодії між обласною мобільною бригадою та суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі у Липовецькій міській територіальній громаді.

Працівники мобільної бригади привернули увагу присутніх до проблеми домашнього насильства як соціального явища, ознайомили з видами насильства, правами постраждалих осіб від домашнього насильства та інформацією щодо контактів спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб.

Крім того, учасники заходу отримали брошури, буклети та візитівки із важливими телефонними номерами установ та закладів, які надають допомогу в протидії та запобіганні домашньому насильству.

За допомогою до працівників обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися:

068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи);
097 578 82 89 (психолог);

Viber: 097 578 82 89. Консультації надаються з понеділка по четвер - з 9:00 до 18:00 год., в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.

1