31 січня працівники обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, долучилися до навчання кандидатів в батьки-вихователі, прийомні батьки, усиновителі та опікуни.

Учасників навчання ознайомлено із поняттям «домашнє насильство», з роботою спеціалізованих служб підтримки, з основними завданнями та формами роботи обласної мобільної бригади та діяльністю Обласного притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства.

Крім того, наголошено на важливості зосереджувати свою увагу на власних потребах та потребах дітей, звертати увагу на емоційний стан членів родини, який є більш вразливим під час війни. Також надано інформацію про методи регулювання психоемоційного стану, зниження тривожності та страху, зокрема у дітей.

Кандидати в батьки-вихователі, прийомні батьки, усиновителі та опікуни отримали контакти «гарячих ліній» з попередження домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та чіткий алгоритм дій в разі загрози його вчинення.

За допомогою до працівників обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися за тел.: 068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи); 097 578 82 89 (психолог); Viber: 097 578 82 89. Консультації надаються з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.

 2