27 травня 2024 року працівники Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі, долучилися до навчання кандидатів в батьки-вихователі, прийомні батьки, усиновителі та опікуни.

Керівник Обласної мобільної бригади Оксана Чорнобай ознайомила учасників навчання із поняттям «домашнє насильство», роботою спеціалізованих служб підтримки, основними завданнями та формами роботи Обласної мобільної бригади, діяльністю Обласного притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства.

Психолог мобільної бригади Вікторія Асауляк наголосила, що жорстоке поводження з дітьми і нехтування їхніми інтересами можуть мати різні види і форми, але наслідками завжди є серйозна шкода для здоров’я, розвитку та формування особистості. Акцентовано увагу на тому, що дитина, яка постраждала від насильства, зазна᷇є надзвичайно важких травм, а в майбутньому сама може стати потенційним кривдником для суспільства та свого близького оточення. Учасникам навчання надано контакти «гарячих ліній» з попередження домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та наведено чіткий алгоритм дій в разі небезпеки його вчинення.

За допомогою до працівників Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися за тел.:

068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи);
097 578 82 89 (психолог);

Viber: 097 578 82 89.

Консультації надаються з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.

1