Унаслідок повномасштабного вторгнення на територію України відбулися суттєві зміни звичного життя усього населення нашої держави, різко змінились економічні умови та спроможність людей, їх соціальні ролі та взаємовідносини, у тому числі й в середині родини. Відповідно, проблема домашнього насильства та ефективного реагування на його прояви не втратила своєї актуальності.
28 серпня працівники обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, долучилися до навчання кандидатів в батьки-вихователі, прийомні батьки, усиновителі та опікуни.
Учасників навчання ознайомлено із поняттям «домашнє насильство», з роботою спеціалізованих служб підтримки, з основними завданнями та формами роботи обласної мобільної бригади та діяльністю Обласного притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства.
Кандидати в батьки-вихователі, прийомні батьки, усиновителі та опікуни отримали контакти «гарячих ліній» з попередження домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та чіткий алгоритм дій в разі загрози його вчинення.
За допомогою до працівників обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися за тел.: 068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи); 097 578 82 89 (психолог); Viber: 097 578 82 89. Консультації надаються з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.