Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» сьогодні отримала наша колега – директорка Центру надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради, волонтерка Людмила Гончарук. Нагороду їй вручили перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна та голова обласної ради Вячеслав Соколовий на черговій сесії облради.

«Цьогоріч до нагородження найвищою відзнакою Вінницької області, яку присуджують за вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини, активну благодійну, гуманістичну та громадську діяльність, представлено 17 жителів нашої області», – йдеться в офіційному повідомленні.

Щиро вітаємо Вас, шановна Людмило Володимирівно, і зичимо й надалі натхненно творити добро, робити людей щасливішими та, звісно, жити в гармонії з собою і світом. Нехай висока нагорода дарує Вам наснагу, впевненість, радість!

Фото: сайт Вінницької обласної ради та фейсбук ЦНСП Крижопільської селищної ради